MODÜLER SU TANKLARI ve YAKIT TANKLARI
AR EN TR

GRP Silindirik Su Deposu

GRP Silindirik Su Deposu
GRP Cam Elyaf Takviyeli Polyester malzemeden imal edilmiştir, gelişen teknoloji ile dayanıklılık olarak metalden daha dayanıklı, bilinen bütün plastiklerden daha uzun ömürlü ve korozyona dayanıklıdır. 
Hijyenik gıda tüzüğüne uygun koku yapmaz çürümez sıcaktan ve soğuktan etkilenmez. Özellikle yer altında yağmur suyu depolama, temiz su depolama, fosseptik çukurları ve evsel atıkların depolanması, çökertilmesi, arıtılmasında, evsel yağ atıklarının suda ayrıştırılmasında rahatlıkla  kullanılmaktadır.
Yer üstü ve yer altında kullanılabilir. Yer üstünde güneş ışınlarından ve diğer doğa olaylarından etkilenmez. Yer sıkıntısı olduğunda yer altına rahatlıkla gömülebilir. İçeriden-dışarıya, dışarıdan-içeriye sızıntı yapmaz, yosun tutmaz, koku yapmaz. Yüksek mukavemetlidir. Her türlü  depreme dayanıklıdır. 
İsteğe ve kullanım ihtiyacına göre bireysel  evlerden toplu yerleşim sitelerine, küçük atölyelerden büyük fabrikaların ihtiyaçlarına göre 1 tondan 13 ton kapasiteye kadar aksesuarları ile birlikte montajı yapılıp hizmetinize sunulur.

ONLINE TEKLİF AL
+90 216 251 02 95TEKLİF FORMU