MODÜLER SU TANKLARI ve YAKIT TANKLARI
AR EN TR

Hakkımızda

MEKTANK 25 yıllık mühendislik birikimini, MODÜLER SU TANKLARI VE YAKIT TANKLARI  imalatları konusunda 35 yıllık tecrübesi ile Türkiye ve Dünya’da önder bir kuruluş olan MEKSİS A.Ş. ile birleştirerek, bu alanda MÜHENDİSLİK, SATIŞ, MONTAJ ve BAKIM hizmetleri vermektedir. Halen Türkiye ve Dünya’da 5000 üzerinde Sanayi Tesisinde, 25.000’in üzerinde de Konut ve İşyerinde üretimleri başarı ile kullanılmakta olan ürünlerimizle ilgili MÜHENDİSLİK, SATIŞ, MONTAJ ve TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Gelişime ve değişen teknolojiye ayak uydurabilen, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, entegre mühendislik anlayışımız ile, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayabilmek, sektör için değişen tüm koşullara uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizden ve teknik gerekliliklerden ödün vermeden, mesleki etik kurallarına saygılı olarak, firmamızı sektörün liderleri arasına sokmak ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile, önümüzdeki yıllar içerisinde gerek Türkiye gerekse uluslararası pazarlar içerisinde düzenli bir büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

Amaçlarımız

1. Uluslararası standartlarda kaliteli sağlam, ileri teknolojik ürünler geliştirmek.
2. Müşteri odaklı anlayışla kaliteli ürünlerimizle, kusursuz hizmet vermek.
3. Müşterilerimizin güven ve memnuniyetini sürekli kılmak.
4. Taahhütlerimizi, sözleşmelerimiz çerçevesinde eksiksiz yerine getirmek.
5. Uluslararası pazarlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.
6. Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.
+90 216 251 02 95TEKLİF FORMU